CA125 değerim 7 çıkmış..olması gereken aralık 0-35 bu normal gibi görünüyr değerin “0″ mı olması gerekir

regl dönemlerimde ve normal zamanda -belirli aralıklarla- yoğun bi kasık ağrısı çekiorum bacaklarıma kadr ağrısı vuruyor. kan sonucumda CA125 değerim 7 çıkmış..olması gereken aralık 0-35 bu normal gibi görünüyr değerin “0″ mı olması gerekir. ayrıca idrar sonuçlarında nadir lökosit, 1-2 epitel görndü yazıyor bunun bir bağlantısı var mıdr CA125 ile.teşekkür ederim..

Tahlil.com Cevabı : CA 125 sonucunuz normal.Kasık ağrınız için bir de idrar tahlili yaptırmanız yararlı olacak.