CA125 kan testi yapıldı ve sonuçlarım şu şekilde çıktı ( 44.54 u/mL DURUM H REFERANS 0-35 ) YORUMLAYABİLİRMİSNİZ

merhaba 22 yaşındayım CA125 kan testi yapıldı ve sonuçlarım şu şekilde çıktı ( 44.54 u/mL DURUM H REFERANS 0-35 ) YORUMLAYABİLİRMİSNİZ

Tahlil.com Cevabı :

CA  125 yüksekliğinin bir çok nedeni olabilir.Ancak tek başına bu yükseklik de çok fikir vermez.Aşağıda CA 125 yüksekliğine dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.

CA 125 YÜKSEKLİĞİ

http://tahlil.com/ca-125-testi-nedirca-125-yuksekligi-ve-ca-125-hangi-durumlarda-yapilmalidir