CA19-9 değerim 54.4 çıktı .Sonuç kötü mü?

CA19-9 değerim 54.4 çıktı emar da cektile sol over de kist varmış kötü huylu dediler ameliyat edicekler basit olurmus fakat bu kanserle ilişkilendirilmelimi sizce kötü birşey varmı okuyorum 21 yaşındayım.

Tahlil.com Cevabı :

Tek bir CA19-9 değeri ile tanı koyulamaz, ancak kistin çıkarıldıktan sonra patolojik incelenmesi ile kesin birşey söylenebilir..