Çatlatma ignesi yaptim fakat olmadi. Bu ay da catlatma ignesi yaptim yapali 12 gun felan oldu fakat goguste hassayet ve kasik agrisi cok fazla var bu normalmi

Merhaba. Ben gecen ay catlatma ignesi yaptim fakat olmadi. Bu ay da catlatma ignesi yaptim yapali 12 gun felan oldu fakat goguste hassayet ve kasik agrisi cok fazla var bu normalmi? Birde catmatma ignesi kesin sonuc verir ?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda beklenen adetinizde gecikme olmasını bekleyiz.Böyle bir durumda da gebelik testi yaptırın