Cerrahpaşa tıp fakültesinde apandisit ameliyatı oldum. Ameliyat kapalı olarak yapıldı...

Cerrahpaşa tıp fakültesinde apandisit ameliyatı oldum. Ameliyat kapalı olarak yapıldı.Benden bir kaç tüp kan alındı.Kan grubumu öğrendim ama bunun yanında hıv için test yapıldı mı bilmiyorum.HIV testi kesinlikle yapılmış mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Ameliyatlar öncesi büyük hastanelerde HIV testi rutin olarak yapılmaktadır.Sizde de Hıv TESTİ yapılmış ve sonucunuz negatif çıkmıştır.