Adet kanamalarımın miktarın da değisme var ve 10 günden fazla sürüyor?

Adet kanamalarimin miktarinda degisme var ve 10 gunden fazla suruyor.Yuzumde tuylenme ve saclarimda dokulme var.Adetimin 3. gununde yapilan tahlil sonuclarim : DHEA-SO4:134.3, Estardiol :245, FSH (ELISA ) : 1.82, LH : 5.57, Prolaktin: 13.07, s TSH:1.33, Serbest Testosteron:0.55 Bir yil boyunca yasmin kullanmam soylendi.Sizin yorumunuz nedir?

Tahlil.com Cevabı : Hormonlarınızda bozukluk görülüyor.Yasmin hormon değerlerinizi düzenleyen bir ilaçtır.Doktorunuz gereken tedaviye başlamış.