Cinsel ilişki sırasında kondom pen*sin yarısına indi ve kadının salgısı pen*se bulaştı( pen*s başı hariç).

Cinsel ilişki sırasında kondom pen*sin yarısına indi ve kadının salgısı pen*se bulaştı( pen*s başı hariç).Duşta sabunla pen*si temizlerken pen*s ucuna sıvı akıp aids bulaşma ihtimali varmıdır..Kadın da aids olma ihtimali yüksekTahlil.com:Herhangi bir tahlil sonucu sormamışsınız.Ancak merak ettiğiniz konularla ilgili olarak sitemizde bir çok yazı yayınladık ve soru

Tahlil.com Cevabı : ladık.Dilerseniz merak ettiğiniz konulara dair sitemizdeki yazılarımızdan yararlanabilirsiniz.Tahlil.com'un arama motorunu kullanarak site içinde dilediğiniz konuyu araştırmak için tıklayınız....