Cok asiri bas agrisi ve ara ara kafami egince mide bulantisindan doktora gittim

Cok asiri bas agrisi ve ara ara kafami egince mide bulantisindan doktora gittim kan sayimi tahlili yapti sonuclarda gerisi iyi ama 3 tane de sorun var ne anlama gelir ?? PDW% 20.8 MON%1.5 MON# 0.09 simdiden tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda problem yok ama sinüzit olabilirsiniz..