çok az kanamam başladı kahverengi tekrar doktora gittim yine b hcg testi yapıldı 68.3 e düşmüş bugün tekrar yapıldı 55.07 ye düştü kanamam çok az devam ediyor

3.04.2013 de aile sağlığı merkezinde yaptırdığım b hcg tahlil sonucum 107,2 son adet tarihimin başlangıcı 25.02.2013 çok az kanamam başladı kahverengi tekrar doktora gittim yine b hcg testi yapıldı 68.3 e düşmüş bugün tekrar yapıldı 55.07 ye düştü kanamam çok az devam ediyor gebelik devam edermi

Tahlil.com Cevabı : Gebeliğin olumlu süreçte seyretmediğini söyleyebiliriz.