Daha önce idrar tahlil sonuçlarımı yazmıştım idrar yolu iltihabı olabilir demiştiniz?

 Daha önce idrar tahlil sonuçlarımı yazmıştım idrar yolu iltihabı olabilir demiştiniz. bugün böbrek sintigrafi sonuçlarımı aldım. herşey normal görünüyor ancak renal kortikal sintigrafide separe böbrek fonksiyonu: sol % 51.7 sağ: % 48.3dinamik böbrek sintigrafisi separe böbrek fonksiyonu: sol %50.5 sağ % 49.5 saptanmıştır.1. gün idrar tahlil sonuçlarım;tetkik sonuç referans değerlerikrea 324 mg/dl 47-100sodyum 249 mmol/gün 40-220mikroalbumin 114.49 mg/l 0-25tp 35.3 mg/dl 0-20stripprotein +1 eserürobilinojen +1 +1lökosit 500 leu 25mikroskopilökosit 7 5/HPFepitel 104 10/HPF2. gün idrar tahlil sonuçlarım;stripprotein +2 eserlökosit 25 leu 25tedavi önerisi yok. Sizce başka bir doktora muayene gerekli olurmu? Şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : İdrar kültürü testi de yaptırmalısınız