Dansite 1.01 ph 6,5 protein neg glukoz neg keton neg bilirubin neg ürobilinojen neg nitrat 0,1 lokosit

 Dansite 1.01 ph 6,5 protein neg glukoz neg keton neg bilirubin neg ürobilinojen neg nitrat 0,1 lokosit neg eritrosit neg 2-3 lökosit 1,2 erirosit ile az oranda amorf fosfat kristalleri görüldü yazıyor idrar tahlilini yorumlarmısnız

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.