Değerlerdeki bu değişikliğin anlamını açıklarsanız..

crp türbidimetrik 131.5 iken 137.3 e cıktı.ertesi günü tekrar yapıldı 110 a düştü.sedimentasyon ilk gün 30dk.33 60dk.70 ken sonraki gün 30dk. 3 60dk.34 oldu.değerlerdeki bu değişikliğin anlamını açıklarsanız sevinirim.merak içindeyim teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Bu testler saatler içinde değişebilen parametrelerdir. Aynı zamanda çalışılan cihaz ve çalışılan tıbbi malzemeye bağlı da değişebilirler. Bu kadar az değişikliğin tıbben anlamı yoktur..