Demir bağlama sonuç: 388.58 Birim: ug/dL H (110-370) Diğer sonuçlar normalken bu koyu renkli yaziyodu

Merhaba cildiyeci tahlil yaptı ve açıklama yapmadan ilaç verdi. Ama tahlil sonucumda kafamı karıştıran bişey var yanitlarsaniz çok sevinirim. Demir bağlama sonuç: 388.58 Birim: ug/dL H (110-370) Diğer sonuçlar normalken bu koyu renkli yaziyodu

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen demir eksikliğinden şüphelenip bu yönde bir tedavi vermiştir.