Deri altımda kırmızı lekeler karnıma giren ani ağrlar ve vücutta elektrik çarpma hissi şikayetlerim var sizce ciddi bir hastalığım va rmı

iyi günler benim sedimantasyon değerim 25 çıktı tahlil kağıdında yüksek olarak gösteriliyor deri altımda kırmızı lekeler karnıma giren ani ağrlar ve vücutta elektrik çarpma hissi şikayetlerim var sizce ciddi bir hastalığım varmı doktor kan sonuçlarıma bakarken pek önemsemedi ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : Sedimentasyon değeri yüksek.Sedimentasyon yüksekliğinde ilk olarak akla enfeksiyon ihtimali gelir ancak başka nedenleri de olabilir.Sedimentasyon yüksekliği ve nedenlerine yönelik detaylı bilgi ve bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevap ları okumak için aşağıdaki bağlantıyı okuyunuz...Sedimentasyon Yüksekliğihttp://tahlil.com/sedimentasyon-tahlili-nedir