Doktor ultrasonda rahımde 0,64 cm birşey gördü,gebelıkten süphelendı.Hemen kan testıne gönderdi,

Doktor ultrasonda rahımde 0,64 cm birşey gördü,gebelıkten süphelendı.Hemen kan testıne gönderdi,Testte beta hcg 0,100 negatıf cıktı, antibiyotik ilaç verdı rahım agzında iltihap oldugunu soyledı.Test adet gününe iki hafta kala yapıldı. Hamilelik olsaydı kanda hemen belli olur muydu acaba?

Tahlil.com Cevabı : Tabii ki olurdu, ama bu değerle hamilelikten söz edemeyiz.