Doktorum, mr sonuçlarındaki plaklardan pıhtıılaşma olabileceği yönündeki tanısıyla kan testi yaptırmamı istemişti,

Doktorum, mr sonuçlarındaki plaklardan pıhtıılaşma olabileceği yönündeki tanısıyla kan testi yaptırmamı istemişti, test sonuçlarım aşağıdaki gibi kan tahlili değerlerim aşağıdaki gibi çıktı, değerlendirirseniz sevinirim, teşekkürler. pdw: 16 pct:0.195 e.sedim hızı: 2 ne%55 eo%0.9 hgb:15,3 hct:44,8 rdw:13 (32 yaşında bayanım)

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarda kayda değer bir sorun yok