Doktorum neden ultrason istemiş olabilir?

 Eylülde tüp bebek tedavisi oldum fakat kimyasal gebelikle sonlandı .tekrar tedavi işemine başlamak istedi mersinde oturdugum için ankaradaki dr aradım gelmenize gerek yok devlet hastanesinde ultrason çekitirip gönderin dedi ben şaşkınlıgımdan bilgi alamadım neden uzaktan istemiş olabilir

Tahlil.com Cevabı : Bu soruyu bize değil de doktorunuza sorsanız daha iyi olmaz mı.Nereden bilelim sizden ultrason istediğini buradan.En iyisi bulunduğunuz ilden bir doktora başvurun.