Doktorum yapılan ultrason incelemesinde rahimde çıkolata kisti olduğunu söyledi

doktorum yapılan ultrason incelemesinde rahimde çıkolata kisti olduğunu söyledi ve ca 125 tahlili istedi tahlil sonucum 39 çıktı bu tahlil yapıldığında adetim yeni bitmişti daha sonuçları doktoruma gösteremedim bu durum beni korkutuyor ilk gittiğim gün parça alınması gerkir demişti beni aydınlatırmı

Tahlil.com Cevabı : Sorun görünmüyor, tanıyı doğrulamak için parça alınmasını öneririz..