Dün akşam sevgilimle sürtüşürken vajinamda bir yanma hissettim ama kan gelmedi ve üstümüzde pijama vardı ?

Dün akşam sevgilimle sürtüşürken vajinamda bir yanma hissettim ama kan gelmedi ve üstümüzde pijama vardı erkek arkadasımın spermi pijamadan sızma yapıp vajinama temas ederse hamike kalırmıyım ama zarım yırtılmadı

Tahlil.com Cevabı : Hamileliğin gerçekleşmesinden söz edilemez.