Dün beta hcg baktırdım 4.67 çıktı , bu gün ise 17.15 çıktı sizce hamile miyim?

En son 11ekimde adet oldum dün beta hcg baktırdım 4.67 çıktı .bugun ise 17.15 çıktı sizce hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Kayda değer bir yükseklik değil

h*********** :

hocam ben kan ve idrar testi yaptırdım ama hamilelik için değil. normal bir idrar testinde ve kan testinde hamilelik belli olur mu ? kanda hormanları ma baktırdı doktor ama birşey söylemedi.

Cevap:

Hayır bellil olmaz

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.