Dün hamile olduğumu öğrendim 416 çıktı sonuç.

dün hamile olduğumu öğrendim 416 çıktı sonuç.ve 2 gundur kanamam vardı parça düştü.doktora gıttım ve tekrar tahlil yaptılar sonuc 200 e düştü kanamam hala var ve hamıle olabılırmıyım dusmesıne rağmen cunku 200 cıktı ??

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerinin düşmesi gebelik açısından olumlu bir bulgu değil. Ultrasonla değerlendirmek doğru olacaktır.