Düşünmekten psikolojim bozuldu. İçimi rahatlatın hocam, bir tek sizin sitenize güvenebildim diğer sitelerin hepsinde farklı yalan şeyler yazıyor.

Hocam sürtünerek ayakta ilişkim oldu. İlişkiden sonra 2 ay üst üste adet oldum her zaman ki gibi  ama bu ay adetim gecikti gibi başka da ilişkim olmadı. Sürtünmeli ilişkimin olduğu aydan hamile kalmış olabilir miyim? Düşünmekten psikolojim bozuldu. İçimi rahatlatın hocam, bir tek sizin sitenize  güvenebildim diğer sitelerin hepsinde farklı yalan şeyler yazıyor.

Tahlil.com Cevabı :

Öncelikle sürtünme yoluyla girilen ilişkilerde vajinaya direkt boşalma ve sperm girişi olmadığı için hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır.  Bunun dışında ilişki sonrası normal bir şekilde 2 ay üst üste adet gördüyseniz hamilelik ihtimaliniz ortadan kalkmış diyebiliriz.