düzensizlik var bende eğer hamile olsaydım karnım şişer miydi

4 ay önce bir an*l ilişki yaşadım adet olmam gerekiyordu olmadım test negatif çıktı 2 ay adet olmadım sonra 2 ay adet oldum tam gününde oldum diğer adetim ise ramazana denk geldi 4 gün oldu ağustos ayında da olmadım şimdi de olmayı bekliyorm düzensizlik var bende eğer hamile olsaydım karnım şişer miydi

Tahlil.com Cevabı : Adet düzensizliğin tek sebebi gebelik olmadığı gibi, hamileliğin tek belirtisi de adet olmamak değildir. Düzensizlik sebebi için doktora başvurmalısınız.