ELİSA testi yaptırdım, sonuçlarım: HBS AG, ANTİ HBS, ANTİ HIV

Elısa testi yaptırdım.supheli ıliskinın uzerinden 1 yıl gecmisti. Doktor bana hepatit gecirip gecirmedigimi kanımda antikor oldugunu sold. Ama aids degılsin dedi.ama ben hepatit gecirmemısim.sonuclar bunlar.Hbs Ag=0.04-N(0-1). Anti HBS=8.8-N(0-10). Anti HIV=0.02-N(0-1)

Tahlil.com Cevabı : Normal sonuçlar

U******* :

Sayın hocam on yıl varki tahlil sonuçlarımda hepatit b taşıyıcısı oldugum söylendi, dün yaptğm tahlil sonucunda ise yok dediler, tahlil verileri şöyle; hbsag (elisa) 0,25 IU/ml Antihbsag (ELİSA) 2,36 referans deger 0-10 %. ޞimdi bende durum ney kafam karıştı, yardımcı olursanız çok sevinirim, şimddn tşk ler..

Cevap:

Evet taşıyıcılık yok gözüküyor.Verdiğiniz değerlere göre antikor oluşmış gözüküyor.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

U******* :

Sayın hocam on yıl varki tahlil sonuçlarımda hepatit b taşıyıcısı oldugum söylendi, dün yaptğm tahlil sonucunda ise yok dediler, tahlil verileri şöyle; hbsag (elisa) 0,25 IU/ml Antihbsag (ELİSA) 2,36 referans deger 0-10 %. ޞžimdi bende durum ney kafam karıştı, yardımcı olursanız çok sevinirim, şimddn tşk ler..

Cevap:

Haberler gayet iyi, HBS ag testiniz negatife dönüşmüş, Hepatit B ye karşı da antikor oluşmuş.Kanınızda virus bulunmuyor.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.