En son 10 ay önce ilişkiye girdik. 2 aydır midem yanıp ağrıyodu

En son 10 ay önce ilişkiye girdik. 2 aydır midem yanıp ağrıyodu ama düzeni olarak adet oluyorum. Oruçluyken bayramın arifesinde alışveriş yaparken tansiyonum düşüp bayıldım o günden sonra midem yanmaya bulanmaya başladı zar zor yemek yiyorum geçen gün midem rahatsız hamile değilimdir değil mi?

Tahlil.com Cevabı : 10 ay önceki ilişkiden hamile kalmış olsaydınız şimdiye doğurmanız gerekirdi..