Endokrin bölümünün istediği bu tahlildeki değerler normal mi?

12 haftalik ikiz gebeligim var ve verdiğim idrardaki sonuc aşağıdaki gibi Örnek Türü: Spot Idrar Kreatinin (iyot idrar) : 182,9 mg/dl Iyot, idrar: 34 ug/g kreatinin Endokrin bölümünün istediği bu tahlildeki değerler normal mi? Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Referans aralıkları belirtmeniz gerekir. Geçmiş olsun.

s***** :

iyi günler sorunum göğüslerimdeki şişliğin hata gitmemiş olması 1 aydan fazla farkedilir biçimde eşit olarak büyümeleri bu beni çok rahatsız etti. hamilelikten şüphelenerek test yaptım 2 gün üst üste sonuş negatif 13 sonra regli oldum zaten ama göğüsteki şişlikler ve hassasiyet bitmedi tşekkrler.

Cevap:

Bazı horman*l düzensizlikler ve kilo alma gibi sebeplerle bu durum olabilir. Hassasiyet devam ediyorsa genel cerrahi uzmanına gitmenizi öneririm.. Geçmiş olsun..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.