endoskopi yapıldı ama mide ile ilgili bir sıkıntı çıkmadı

merhaba ben 32 yaşındayım sürekli miğde bulantısı şikayetiyle doktora gittim endoskopi yapıldı ama mide ile ilgili bir sıkıntı çıkmadı kan tahlilleri istendi. yapılan tahlillerde bunlar normal değerlerden farklı çıktı yaorumlarsanız sevinirim. iyi çalışmalar... rdw 15.9 eritrosit negatif protein negatif vitamin b12 200

Tahlil.com Cevabı : Vitamin B12 değeriniz düşük çıkmış.İlaçla tedavi olmalısınız.