Enfeksiyon hastalıkları bölümünde hepatit testi yaptırdım?

 Enfeksiyon hastalıkları bölümünde hepatit testi yaptırdım. Cinsel yolla bulaşan hastalıklar için bu testin dışında hangi bölümde hangi testi yaptırmam gerekir? (43. gün: hbs ag-0,56 anti hbs-3,59 anti hcv-0,13 anti hiv-0,22) (185. gün: hbs ag-0,75 anti hbs-3,1 anti hcv-0,12 anti hiv-0,05) .

Tahlil.com Cevabı : Aşağıdaki bağlantıda cinsel yolla bulaşan hastalıkları bulabilirsin.Bir enfeksiyon hastalıkları ve/veya üroloji uzmanına başvurmanı öneririz.http://tahlil.com/cinsel-yolla-bulasan-hastaliklar-2