Eosinofil değerimi değerlendirir misiniz?

Geçen hafta yapılan kan testimin sonuçları. Değerlendirebilirseniz sevinirim  ?EO% H 27.20 % 0.0-3LY# L 0.78 K/uL 1,0-4,0EO# H 1.78 K/uL 0,0-0,7

Tahlil.com Cevabı : Eosinofil değeriniz yüksek.Başta alerjik nedenler olmak üzere bir çok faktöre bağlı yükselebilir.Aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Eosinofil Yüksekliği