Erkek arkadaşım kendi boxerına boşaldı. ıslaklığı benim iç çamaşırıma geçmiş olabilme olasılığı var. günlük pet den sızıp hamile kalma olasılığım var mı?

 Merhaba. biz sevgilimle 2 gün evvel onda boxer bende iç çamaşırı ve günlük warken sürtünme yolu ile ilişki yaşadık. erkek arkadaşım kendi boxerına boşaldı. ıslaklığı benim iç çamaşırıma geçmiş olabilme olasılığı var. günlük pet den sızıp hamile kalma olasılığım var mı? Sancım da hafif var psikolojik mi?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden yaşanan ilişkilerde hamileliğin oluşma ihtimali yok denecek kadar azdır. Adet gecikmesi yaşarsanız gebelik testi yaptırmanızı tavsiye ederiz.