Erkek arkadaşım vajinama boşaldı.Ertesi günü hapı aldım.Çok korkuyorum hamile kalır mıyım?

Merhaba ben erkek arkadaşımla 1 hafta önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadım ve vajinama boşaldı ve bakireyim 18 yaşındayım ertesi gün gidip hap aldım ella adında içtim o hapı hamile kalır mıyım acaba çok korkuyorum..

Tahlil.com Cevabı : Ertesi gün hapı mutlaka koruyacaktır.Ama henüz yaşınız çok genç bu tür hapları doktora danışmadan ve kendi başınıza almayın.Adet döngüsünde değişiklikler yapar yüzde yüz de koruyucu olduğunu söyleyemeyiz.