Erkek arkadaşıma uydum sürtündüm. Zevk suyuyla hamile kalmaktan korkuyorum. Genital bölgede hiçbir boşalma olmadı.

 Erkek arkadaşıma uydum sürtündüm. Zevk suyuyla hamile kalmaktan korkuyorum. Genital bölgede hiçbir boşalma olmadı. Kan testi yaptırmak istiyorum adetim 5 gün gecikti yada evde test yapsam doğru sonuç alır mıyım. Kan testini yaptırırken evlilik soruyorlar mı?

Tahlil.com Cevabı : Yaşadığınız olaya  göre hamile kalmanıza ihtimal yok. Kan testi yaptırırken medeni durumunuz sorulmuyor.