Erkek arkadaşımda çamaşır ve bende de çamaşır var iken sürtünme ile ilişki yaşadık ?

Erkek arkadaşımda çamaşır ve bende de çamaşır var iken sürtünme ile ilişki yaşadık çamaşırımda çok az ıslaklık vardı. 10 gün sonra adet mi bilmiyorum ama kanama oldu ilk kahverengiydi sonra kırmızı ve tekrar kahverengi oldu ve adetim 1 gün sürdü kanama fazlaydı çok olduğu için erken bitmiş olablirmi

Tahlil.com Cevabı : Olabilir. Düzensiz adetiniz için bir kadın doğum uzmanına muayene olmalısınız.