Erkek arkadaşımda ve bende çamaşır varken kısa bir sürtünme oldu asla boşalma yada çıplak sürtünme olmadı?

Erkek arkadaşımda ve bende çamaşır varken kısa bir sürtünme oldu asla boşalma yada çıplak sürtünme olmadı.Ama ben çamaşırlardan zevk suyu bulaştıysa diye korktum.Bu olaydan sonra bi kere idrar testi yaptım negatif çıktı 5 kerede düzenli regl oldum ama 1 kilo aldım sizce kuruntumu yapıyrm

Tahlil.com Cevabı : Kilo alışınızın hamilelikle ilgisi bulunmuyor. Rahat olun.