Erkek arkadaşımla korumalı cinsel ilişkiye girdik ilk kez ilişki yaşıyorum ve kan rengim pembe geldi normalde kırmızı gelmez mi?

Erkek arkadaşımla korumalı cinsel  ilişkiye girdik ilk kez ilişki yaşıyorum ve kan rengim pembe geldi normalde kırmızı gelmez mi? Ayrica vajina girisi çok acıyor bunun sebebi ilk kez oldugu icinmi?

Tahlil.com Cevabı : Anlaşıldığı kadarıyla kızlık zarınız da yırtılmış.İlk ilişki sonrası bir süre bu tür durumların görülmesi olağandır.Zamanla normalleşme olacaktır vajinanızda.