Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaptık.Hamilelik olabilir mi

5 eylülde erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yasadım bende iç çamaşırı vardı. üstüme hepsini boşalmadı endişe yasadım genede . tam günümde adet oldum. üstüne görmek diye bir durumdan şüphe duydum ve 23 eylülde (adetin 4.günü) yani ilişkiden 18 gün sonra ßeta hcg testi yaptrdm. sonuç 0,1 çıktı. doktor gebelik yok dedi. ama 10 gün süren adetim 4 gün sürdü. ve hala sancım ve şişkinliğim var. adetimin kesilmesine doktor stresten dedi ama içim hala rahat değil. adet sancısı gibi sancım sürekli var. bilgilendirirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Senin gibi cinsel konularda bilgisi olmayan üstüne üstelik de gebelikten bu kadar korkan kızlara tek br öneride bulunuyoruz.Evlenene kadar erkek arkadaşınıza 50 cm den fazla yaklaşmayın.