Erkek arkadşmla 2. Ayın 18 inde yüzeysEl olark birşeyler yaşadık hamile olma ihtimali varmi

Erkek arkadşmla 2. Ayın 18 inde yüzeysl olark birşyler yaşadk korkm şu eğer elnden bulaştysa bşka bi şüphe yok en son 2.Ayın 11 inde adet görmştm ve hala olmadm adetm1 hfta geçtktn snra idrar tsti yptrdm negatf çktı3. Ayın 18inde doktora gitim kuck kıst ddi szce hamile olma ihtimlivarmi

Tahlil.com Cevabı : Belirtiniz tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.Sürtünme yoluyla kurulan ilişkilerde hamilelik ihtimali ne orandadır?http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi