Eşim 10 haftalık hamile rubella sonuçları ıgG 39,7 ve ıgM 1,76 çıktı. değerler hakkında yorum yaparsanız çok mutlu oluruz

 Eşim 10 haftalık hamile rubella sonuçları ıgG 39,7 ve ıgM 1,76 çıktı. değerler hakkında yorum yaparsanız çok mutlu oluruz çünkü endişeleniyoruz ne yapacagımızı bilemez haldeyiz.

Tahlil.com Cevabı : Endişelenecek bir şey yok, sonuçlar normal.