Eşim 12 haftalık hamile, ense kalınlığı 2, 8 çıktı

Eşim 12 haftalık hamıle ense kalınlıgı 2.8 cıktı 2 tes ayın 17 sinde yapılcak cok tedırgın durumdayım eşim ve cocuk için sonucu ne olabilir bilgi verebilirmisiniz

Tahlil.com Cevabı : Ense kalınlığı 3 ün üstünde çıktığında problem olabilir, şimdilik değeriniz 3 ün alında. Doktorunuz takibini sürdürecektir