Eşim hamile fakat çocuğun benden olduğu konusunda şüpheliyim. bebeğin amnion sıvısından alınan örnekle çocuğun benden olup olmadığını öğrenebilir miyim?

 Hocam merhabalar. eşimin 2 hafta önceki kontrollerinde 6 haftalık hamile olduğu ortaya çıktı. fakat çocuğun benden olduğu konusunda şüpheliyim. bebeğin amnion sıvısından alınan örnekle çocuğun benden olup olmadığını öğrenebilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Şu aşamada bebeğin kimden olduğu anlaşılmaz. Bu konuda bir şüpheniz var ise, ancak çocuk doğduktan sonra babalık testi yapılmasıdır.Bu konuda sitemizde yayınlanmış aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz.http://tahlil.com/babalik-testi-nedir-babalik-testinasil-ve-nerede-yapilir