Eşim kan tahlili yaptırdı tahlilde ALT 55 çıktı diğer değerler normal bu bir sıkıntı mıdır acaba?

Eşim babasını karaciğerde başlayıp kolon mide olarak devam eden kanserden yakın zamanda kaybetti. Bu nedenle kendine kan tahlili yaptırdı tahlilde ALT 55 çıktı diğer değerler normal bu bir sıkıntı mıdır acaba?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle başınız sağ olsun.
Eşinizin tahlil sonucu normal.Bir sorun görünmüyor.Ayrıntılı bilgi için aşağıda vereceğim linki tıklayabilirsiniz.