Eşime çift taraflı varikosel teşhisi konuldu raporu aşağıdaki gibidir; sperm kons. 56,6 aktif sperm kons. 39,5 motilite 69,8 ?

Eşime çift taraflı varikosel teşhisi konuldu raporu aşağıdaki gibidir; sperm kons. 56,6 aktif sperm kons. 39,5 motilite 69,8 hızlı hareketli 62,5% orta hareketli 7,3% yavaş haraketli 0% hareketsiz 30,2% lın 43,8% str 67,2 wob 62,8 semen toplam sperm 113,3 milyon gebelik mümkünmüdür?öneriniz nedir?

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlili bir çok parametrenin değerlendirilmesi sonrası yorumlanmalıdır.Sperm tahlili sonuçlarınız incelendiğinde belirtiğiniz parametrelerde kayda değer bir problem görülmüyor.Spermiogram hakkında çok daha detaylı bilgi almak, bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...                      Sperm testi nedir?                       http://tahlil.com/tag/sperm-testi