Eşimin spermiyogram sonuçlarını değerlendirmenizi isteyecektim

Hocam ben eşimin spermiyogram sonuçlarını değerlendirmenizi isteyecektim.perhiz3 gün, , Likefksyn 25dk, Volm3,4. Sperm sayısı 32 milyon, toplam sperm 109 milyon, hareketlilik: %50, İleri: 30, yerinde: 20, hareketsz 50. gradient sonrasında, sperm 29milyon, hareketlilik %90, A+B:72, C:18, D:10 sağoln

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz parametrelerde sorun görülmüyor