Evlendikten sonra ki ilk adet dönemim bekarken olduğum gibi değildi az ve ara ara sürdü.

İyi günler.Ben Nisa’n ayının ilk haftası evlendim.Evlendikten sonra ki ilk adet dönemim bekarken olduğum gibi değildi az ve ara ara sürdü.İkinci adet dönemim ise 17mayısta olması gerekiyordu (15gün gecikti) kan testi yaptırdım (adet gecikmesinin 6.günü) 0,1 çıktı. Hamile olma ihtimalim varmı,yoksa Adet düzensizliği evliliğin ilk aylarında olurmu. Çikolata kisti var sadece 1kere böyle gecikmiştim

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuzu değerlendirdik. Sonucunuza göre hamilelik gözükmüyor. Adet düzensizliği için bir kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneriyoruz.