Gaita kültürü Compylobacter coli-negatif Shiga toxin2-negatif Enteroinvaziv e.coli-negatif Dışkı kül.antib.+bakteri tanm.-salmonella ve shigella üremedi

Serbest t3 - 3,63 Serbest t4- 1,21 Gaita kültürü Compylobacter coli-negatif Shiga toxin2-negatif Enteroinvaziv e.coli-negatif Dışkı kül.antib.+bakteri tanm.-salmonella ve shigella üremedi Enterik bakteriyel patojenler pcr-OK Salmonella spp-negatif Shiga toxin1-negatif Compylobacter jejuni-negatif Shigella spp-negatif Idrar kül.+bakt.tanm.+antibiogram-steril Boysz-byli direkt mikroskbik inc.-negatf

Tahlil.com Cevabı :

Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.