Gaita kültürü testimde : patojen enterik bakteri izole edilmedi

gaita kültürü testimde : patojen enterik bakteri izole edilmedi gaita direkt mikroskopik incelemesi testimde : koku özel kan görülmedi mukus görülmedi helmint görülmedi mikroskobi nadir lökosit görüldü bu sonuçlar ne anlama geliyor öğrenebilir miyim doktora gitmem gerekiyor mu?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda herhangi bir anormallik yok.