Gaita parazit incelemesinde: Kopro-paratolojik incelemede Entamoeba histolytica trofozoitleri görüldü.

 8 yaşında erkek çocuğum var. Yaklaşık 4 gündür ishal. Gaitada parazit incelemesi, Kopro-paratolojik incelemede Entamoeba histolytica trofozoitleri görüldü. Sarı, sulu, kan yok, mukus var. Gaita mikroskabikte, 2-3 eritrosit görüldü.

Tahlil.com Cevabı : Gaitada parazit incelemesinde parazit görülmüş.Bu durumda tedavi olmanız gerekecektir.