Gaitada 10-12 eritrosit , 2,3 lökosit ve candida görüldü parazit kist ve yumurtasına rastlanmadı, diye bir sonuç var ne gibi bir sorunum var acaba ?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarda eritrosit görülmesi durumu dışında bir anormallik yok.Gaita kültürü de yapılabilir. Eritrosit bulunması gaitada kanama varlığı göstergesidir.