Gaitada eritrosit hücresi görülür mü? Eğer görünür ise sebebi nedir?

Tahlil.com Cevabı : Gaitada eritrosit görülmesi normal bir durum değildir.Bu durumda hastanın şikayetleri ve klinik durumuna göre doktor gerek görürse ilave tahlillere ihtiyaç duyabilir.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Gaitada eritrosit görülmesi