Gebe olsaydı düşük yapma ihtimali neydi hocam

1 Mart'ta ters ilişikiye kız bir ara 53 kilodan 55 oldu ramazanda tekrar 52 oldu eğer gebe kalsaydı ortalama kaç kilo alması lazımdı yaklaşık 5-6 ay sürede bide karnı belli olurdmu ve de kız taekwando cu eğer gebe olsaydı düşük yapma ihtimali neydi hocam bana her ay adet olduğunu söyledi

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda size defalarca cevap verilmiştir..